Facebook

Prodej řadového rodinného domu, 129 m2 ve Vyškově, Ev.č.: 00007prodáno

IMG_1007

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový rodinný dům se zahradou a garáží v žádané lokalitě města Vyškova, na ul. Karla Čapka.

Dům je cihlový o dispozici 4+1 s podlahovou plochu 129 m2 včetně suterénu.

Při vstupu do domu přes zádveří se ocitnete v chodbě, ze které je možné vstoupit do obývacího pokoje (20 m2), kuchyně (6 m2) a na WC (1,2 m2). Z obývací místnosti se vstupuje do kuchyně nebo na terasu.

Vzdušný společný prostor může vzniknout jednoduchým probouráním příčky mezi těmito místnostmi. Pro milovníky romantické atmosféry je možné zbudovat krbovou vložku či kamna.

Na chodbu navazuje schodiště vedoucí do 2. NP. Zde se nachází 3 neprůchozí pokoje (11 m2, 9,6 m2 a 13,5 m2), koupelna s WC (3,2 m2) a úklidová místnost (1 m2). Případné zvětšení koupelny je stavebně řešitelné.

Dům je celý podsklepený, část sklepních prostor se nachází také pod dvorem. V suterénu je umístěna spižírna, "pracovní" kuchyně, dílna, prádelna a sklep pro skladování potravin.

Přilehlou zahradu o výměře 161 m2 ocení každý příznivce péče o okrasné květiny, domácí zeleninu či ovocné stromky. Pro milovníky vodních radovánek je k dispozici bazén. Na zahradě se nachází kopaná studna o hloubce 8 m. Nemusíte proto mít obavy o rodinný rozpočet při zalévání zahrady či napouštění bazénu. Voda ze studny je rozvedena do prádelny, kuchyně, koupelny a WC.

Koupě tohoto domu je také příležitostí pro kutily, kteří mohou své schopnosti uplatnit při činnostech ve zděné dílně na konci zahrady.

Vytápění zajišťuje plynový kotel, v koupelně pak podlahové vytápění. Elektroinstalace jsou v hliníku, jistič 3x25A. Okna jsou původní dřevěná. Střecha je rovná, krytá pozinkovaným plechem. Na střechu je možné umístit solární panely a snížit již tak nízké náklady na bydlení, které činí cca 4 tis. Kč.

Televize je rozvedena do všech pater včetně suterénu. K dispozici je optický kabel.
Dům je volný od září 2016.

Nemovitost má výbornou polohu. V okolí se nachází nemocnice, základní škola, hypermarket Albert, aj. Centrum města je vzdálené pouhý 1 km.

V případě zájmu o prohlídku tohoto jedinečného domu mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObytná
LokalitaKarla Čapka, Vyškov - NosáloviceEn. náročnost b.F - Velmi nehospodárná
OkresVyškovGarážano
Náklady na bydlení4000Terasaano
Velikost4 pokojeBazénano
Plocha užitná129 m²Sklepano
Plocha pozemku403 m²VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Počet podlaží2Elektřina230V, 400V
Stav objektuDobrýPlynPlynovod
BudovaCihlováOdpadVeřejná kanalizace
Typ domuPatrovýTopeníLokální plynové
Poloha objektuŘadový