Facebook

Prodej vícegeneračního domu, 208 m² se zahradou v obci Rostěnice - Zvonovice, Ev.č.: 00119prodáno

2017-12-14 11.00.28

Hledáte investiční příležitost nebo dům pro velkou rodinu?

Toto přání vám splní vícegenerační řadový dům se zahradou v obci Rostěnice-Zvonovice, část obce Rostěnice, pouhých 7 km od města Vyškov a nájezdu na dálnici D1.

Nemovitost na prodej, která je nabízena ve výhradním zastoupení je určena k celkové rekonstrukci. Stávající dispozice domu: 1. NP - 5 místností, koupelna, komora, 2. NP - 2 místnosti. Celková podlahová plocha činí 208 m² (1. NP 136 m², 2. NP 72 m²). Půda ve 2. NP skýtá dalších 105 m² podlahové plochy. Uliční šíře domu je 21m.

Celková plocha pozemku činí 827 m², z toho zahrada 610 m². Na pravé straně zahrady se nachází bývalé hospodářské přístavky určené k demolici.

Dům je zhotoven z pálených cihel a je částečně podsklepený. Elektroinstalace původní, okna původní (dřevěná, kastlová), podlaha - dřevo, beton, voda ze studny na vlastním pozemku, vytápění na tuhá paliva. Přípojka plynu před domem. V současné době se v obci buduje nová kanalizace a ČOV.

Obec Rostěnice-Zvonovice má výbornou polohu, nachází se u státní silnice Vyškov-Brno. V obci je zřízena základní škola, pekárna, masokombinát, obchod, obecní úřad, hospoda, kostel a zastávka autobusu. Město Vyškov je vzdálené pouhých 7 km, Brno 25 km, Prostějov 35 km, Olomouc 53 km, Kroměříž 40 km, Zlín 70 km.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře QUANTUM nemovitosti.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyPoloha objektuŘadový
LokalitaRostěnice-Zvonovice - RostěniceZástavbaVenkovská
OkresVyškovEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost5 a více pokojůParkováníano
Plocha užitná208 m²Sklepano
Plocha pozemku827 m²KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží2DopravaDálnice, Silnice, Autobus
Stav objektuPřed rekonstrukcíVodaMístní zdroj
BudovaCihlováElektřina230V
Typ domuPatrovýTopeníLokální tuhá paliva