Facebook

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Rostěnice-Zvonovice, Ev.č.: 00067prodáno

2017-03-30 14.03.44

Láká Vás bydlení na vesnici v těsné blízkosti okresního města? Toužíte si odpočinout od městského shonu a žít poklidný život na venkově?

Toto přání vám splní bydlení v rodinném domě s velkou zahradou v klidné obci Rostěnice-Zvonovice, část obce Zvonovice, pouhých 7 km od města Vyškov a nájezdu na dálnici D1.

Jedná se výhradní zastoupení prodeje koncového cihlového domu o dispozici 3+1 a podlahové ploše 83 m² určený k celkové rekonstrukci.
Při vstupu do domu se ocitnete v chodbě, která vede po levé straně do kuchyně (13,8 m²) a následně do koupelny s WC (5,5 m²). Po pravé straně navazuje na chodbu 1. pokoj (19 m²), následuje 2. pokoj (14,2 m²) a 3. pokoj (18 m²). Vzdušný společný prostor může vzniknout jednoduchým probouráním příčky mezi posledními dvěma místnostmi. V domě je možné zbudovat krbovou vložku či kamna. Dům je možný rozšířit do podkroví. Na chodbu navazuje dřevěné schodiště vedoucí na sýpku.

Dům má kamenné základy, původní dřevěná kastlová okna, dřevěné dveře, krytina podlah - dřevo, betonová mazanina, PVC. Střecha je sedlová, krytá pálenou střešní krytinou. Dům je napojen na plynovod, odpady do jímky na pozemku, zásobování vodou ze společné sousedské studny. Možno napojit na vlastní studnu či obecní vodovod. Vytápění na plyn a tuhá paliva.

Tento rodinný dům skýtá řadu možností jeho využití. Obzvlášť vhodný je pro rodinu, která ocení přilehlou zahradu o výměře 1 136 m². Na své si zde přijde milovník péče o okrasné květiny, domácí zeleninu či ovocné stromky. Na dvorku se nachází kopaná studna s pitnou vodou. Nemusíte proto mít obavy o rodinný rozpočet při zalévání zahrady či napouštění bazénu.
Jedinečnou atmosféru okolí domu dotváří místní potok, který protéká pod domkem.
Na své nové obyvatele, ať už užitková prasata, slepice či králíky, se těší i hospodářské stavení na dvoře domu. Nemovitost nadchne rovněž zručného řemeslníka, který si zde může zbudovat vlastní dílnu.

Dům je k dispozici dle domluvy.

Obec Rostěnice-Zvonovice má výbornou polohu, nachází se u státní silnice Vyškov-Brno. V obci je zřízena základní škola, pekárna, obchod, obecní úřad, hospoda, kostel a zastávka autobusu. Město Vyškov je vzdálené pouhých 7 km, Brno-25 km, Prostějov-35 km, Olomouc-53 km, Kroměříž-40 km, Zlín-70 km.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaVenkovská
LokalitaRostěnice-Zvonovice - ZvonoviceEn. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
OkresVyškovParkováníano
Velikost3 pokojeRozměry - výška stropu2,85 m
Plocha užitná86 m²DopravaDálnice, Silnice, Autobus
Plocha pozemku1.735 m²VodaMístní zdroj
Počet podlaží1Elektřina230V
Stav objektuPřed rekonstrukcíPlynPlynovod
BudovaCihlováOdpadJímka
Typ domuPřízemníTopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva
Poloha objektuŘadový