Facebook

Prodej domu se zahradou a bytovou jednotkou v obci Rostěnice, Ev.č.: 00178prodáno

rostenice_02

Láká Vás bydlení na vesnici v těsné blízkosti okresního města? Toužíte si odpočinout od městského shonu a žít poklidný život na venkově?

Toto přání vám splní bydlení v rodinném domě s velkou zahradou, dvorkem a mlatem v klidné obci Rostěnice-Zvonovice, část obce Rostěnice, pouhých 7 km od města Vyškov a nájezdu na dálnici D1.

Jedná se o polořadový rodinný dům ve výhradním zastoupení, který je určen k celkové modernizaci. Dům nabízí příjemné bydlení v blízkosti okolní přírody s dosahem města. Dvorek vybízí ke klidnému odpočinku spojeném s procházkou po udržované rovinaté zahradě.

Přízemí domu tvoří technická část domu (kotelna, prádelna) a část se samostatnou bytovou jednotkou 2+1 o výměře 81 m². Byt je koncipován jako bezbariérový a skládá se ze vstupní chodby, síně, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny s WC.

První patro tvoří obytné místnosti druhé části domu s dispozicí 4+1 a výměrou 125 m². Jedná se o kuchyni propojenou s jídelnou, dále tři samostatné pokoje, pracovnu, koupelnu, samostatné WC, spíž a verandu. Koupelna a WC jsou určeny k celkové rekonstrukci.

Tento rodinný dům skýtá řadu možností jeho využití. Obzvlášť vhodný je pro rodinu, která ocení přilehlou zahradu o výměře 714 m². Na své si zde přijde milovník péče o okrasné květiny, domácí zeleninu či ovocné stromky. Na dvorku se nachází kopaná studna s pitnou vodou.

Na své nové obyvatele, ať už užitková prasata, slepice či králíky, se těší i hospodářské přístavky u domu. Nemovitost nadchne rovněž zručného řemeslníka, který se může realizovat v dílně či přilehlém mlatu.

Základy kamenné, nová plastová okna. Střecha sedlová, krytá pálenou střešní krytinou. Dům je napojen na plynovod, odpady do jímky. Nyní se v obci buduje kanalizace, na kterou se bude dům napojovat. Zásobování vodou z kopané studny na dvorku. Možno napojit na obecní vodovod. Elektro rozvody v přízemí v hliníku, v patře v mědi. Vytápění na plyn a tuhá paliva. Pohodlné parkování v průjezdu nebo v garáži. Dům je k dispozici ihned.

Obec Rostěnice-Zvonovice má výbornou polohu, nachází se u státní silnice Vyškov-Brno. V obci je zřízena základní škola, pekárna, obchod, obecní úřad, hospoda, kostel a zastávka autobusu. Město Vyškov je vzdálené pouhých 7 km, Brno-25 km, Prostějov-35 km, Olomouc-53 km, Kroměříž-40 km, Zlín-70 km.

Libí se Vám tato nemovitost? Pak zavolejte makléři a domluvte si termín osobní prohlídky.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyUkazatel ENB160.86 kWh/m2 za rok
LokalitaRostěnice-Zvonovice - Rostěnicepodle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
OkresVyškovMíst k parkování1
Velikost4 pokojeParkováníano
Plocha užitná247 m²Garážano
Plocha pozemku1.633 m²Počet garáží1
Počet podlaží2Sklepano
Stav objektuDobrýKomunikaceAsfaltová
BudovaSmíšenáDopravaSilnice, Autobus
Typ domuPatrovýVodaDálkový vodovod
Poloha objektuŘadovýElektřina230V
Umístění objektuCentrum obcePlynPlynovod
ZástavbaVenkovskáOdpadVeřejná kanalizace, Septik
Rok výstavby1930TopeníÚstřední plynové, Ústřední tuhá paliva
En. náročnost b.E - Nehospodárná