Facebook

Prodej domu 1+1 s dvorkem v obci Olšany, Ev.č.: 00283prodáno

IMG_7315

K prodeji je nabízena nemovitost s využitím k trvalému bydlení v krásné oblasti údolí řeky Tištínky.

Dům ve výhradním zastoupení v obci Olšany má dispozici 1+1 a podlahovou plochu 30 m². Sestává se z jednoho nadzemního podlaží, ve kterém se nachází kuchyně a pokoj.

Dům je zhotoven ze smíšeného zdiva a pochází ze 30. let. Nemovitost je v původním udržovaném stavu, určená k celkové rekonstrukci. Vytápění zajišťuje lokální plynové topidlo a kamna na tuhá paliva. Elektrorozvody původní v hliníku, voda obecní. Na dvorku se nachází suchý záchod. K dispozici elektroměr, plynoměr a vodoměr. Před domem je připravena kanalizační přípojka. Okna původní dřevěná kastlová, podlahová krytina - beton, PVC. Možnost rozšíření do podkroví.

Parkováni je možné v průjezdu nebo před domem. Na dům navazuje dlážděný dvorek a menší travnatá plocha. Na dvorku se nachází dva zděné přístavky, které slouží pro uložení sezonních věcí. Klid, soukromí, ihned volné. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Brna (7 km od dálničního přivaděče). Možnost sportovního vyžití v blízkosti krásné přírody.

Obec Olšany leží na okraji Drahanské vrchoviny a je zasazena do hradby rozsáhlých okolních lesů. Obec je vzdálena 25 km od Brna a 12 km od Vyškova. V obci se nachází MŠ, prodejna potravin, hospoda, knihovna, víceúčelová budova, hřiště a autobusová zastávka.

V případě zájmu o prohlídku tohoto domu neváhejte kontaktovat makléřku Ing. Lucii Pilátovou.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyUmístění objektuKlidná část obce
LokalitaOlšanyZástavbaObytná
OkresVyškovEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost1 pokojMíst k parkování1
Plocha užitná30 m²Parkováníano
Plocha pozemku162 m²KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží1DopravaSilnice, Autobus
Stav objektuPřed rekonstrukcíVodaDálkový vodovod
BudovaSmíšenáElektřina230V
Typ domuPřízemníPlynPlynovod
Poloha objektuŘadovýTopeníLokální plynové