Facebook

Prodej novostavby domu 6+kk, 172 m² v obci Němčičky, Ev.č.: 00228-1rezervováno

01

K prodeji je nabízena novostavba rodinného domu zasazená uprostřed přírody v klidné části obce Němčičky u Brna.

Samostatný rodinný dům s dispozici 6+kk a užitnou plochou 172 m² je zcela nový a čeká na majitele.

Při realizaci interiéru bylo využito služeb bytové architekta. Jedná se tak o jedinečný interiér v moderním a čistém duchu s dostatkem prostoru. Centrum přízemí domu tvoří kuchyně s obývacím pokojem, krbem a jídelnou se vstupem na zahradu nebo do přilehlé pracovny. Dále vstupní chodba, koupelna, WC, komora, ložnice s vlastní koupelnou a WC, dva pokoje (navzájem průchozí) a chodba s osvětleným schodištěm do 2. NP. Druhé podlaží se skládá ze dvou samostatných pokojů, komory, chodby a prostorné terasy o výměře 46 m².

Obývací část s krbem a se vstupem na terasu s bazeném nabízí propojení odpočinkové a společenské části s příjemným výhledem na přilehlovu zahradu o výměře 455 m² a na akátový les, který patří k domu.

Dům je zhotoven z tepelně izolačních tvárnic Porotherm. Střecha lomená/ sedlová s pálenou krytinou. Podlahové vytápění v celém přízemí. Dům je z velké části klimatizovaný. Vytápění pomocí tepelného čerpadla zn. ACOND. Podlahy - kvalitní lamino a dlažba. Okna plastová trojskla zn. FenStar. Odpady svedeny do domovní flotační biočističky. Parkování v krytém parkovacím stání pro dva automobily. Dům se prodává včetně vybavení a nábytku na míru. PENB není zhotoven, protože dům jako novostavba splňuje zákonnou vyjímku s jeho vyhotovením.

Tento rodinný dům nabízený ve výhradním zastoupení je určen pro pohodlný život vícečlenné rodiny v blízkosti lesů s dosahem města Brna. Zdravé bydlení v přírodě s možností příjemných procházek a cyklistiky po okolí.

Okolní zástavba je určena pouze k rezidentnímu bydlení. K občanské vybaveností patří MŠ, obecní úřad, kulturní dům a sportovní areál. Výborná dopravní dostupnost do Brna po D52 (15 minut).

Dům a pozemek pod domem je osvobozen od daně z nabytí nemovitých věcí (první úplatné nabytí).

Pakliže Vás tato nemovitost okouzlila, neváhejte kontaktovat makléře Ing. Lucii Pilátovou.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyRok výstavby2018
LokalitaNěmčičkyEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
OkresBrno-venkovZařízenýAno
Velikost5 a více pokojůMíst k parkování2
Plocha užitná172 m²Parkováníano
Plocha pozemku3.405 m²Terasaano (46m²)
Plocha zastavěná309 m²Bazénano
Počet podlaží2KomunikaceAsfaltová
Stav objektuNovostavbaDopravaDálnice, Silnice, Autobus
BudovaCihlováVodaDálkový vodovod
Typ domuPatrovýElektřina230V
Poloha objektuSamostatnýOdpadČOV pro celý objekt
ZástavbaObytnáTopeníJiné
Rok kolaudace2018