Facebook

Prodej domu 2+1, 55 m² s dvorkem v obci Moravské Málkovice, Ev.č.: 00138prodáno

IMG_4713 2

V malebné vesnici se zachovalou přírodou uprostřed lesů je k prodeji exkluzivně nabízena nemovitost s využitím nejen k trvalému bydlení, ale také pro účely rekreace a chalupaření.

Dům v obci Moravské Málkovice o dispozici 2+1, je určen k celkové rekonstrukci. Zdivo suché, budova bez statických vad. Podlahová plocha činí 55 m². Sestává se z kuchyně, 2 průchozích pokojů a chodby. Suché WC se nachází na dvorku.

Jednotlivé pokoje jsou vytápěny kamny na tuhá paliva. Elektroinstalace v hliníku. Voda obecní, odpad do septiku. Plynovod se nachází před domem. Dům je zhotoven ze smíšeného zdiva. Okna dřevěná kastlová, podlahy dřevěné. Možnost rozšíření do podkroví.

Na dům navazují přístavky, ve kterých je možné zbudovat plnohodnotnou koupelnu a WC. K odpočinku slouží menší dvorek se záhony. Dobrá dopravní dostupnost (autobus, IDS), možnost sportovního vyžití v blízkosti krásné přírody.

Obec Moravské Málkovice leží v malebném údolí po obou březích Lysého potoka. Od města Vyškova je vzdálena 11 km, od přivaděče na D1 pak pouhých 5 km. Nachází se zde typická malotřídní škola, knihovna, za obcí pak koupaliště, fotbalové a volejbalové hřiště.

Líbí se Vám tato nemovitost? Pak zavolejte makléři a domluvte si termín prohlídky.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyEn. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
LokalitaMoravské MálkoviceUkazatel ENB537 kWh/m2 za rok
OkresVyškovpodle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Velikost2 pokojeKomunikaceAsfaltová
Plocha užitná55 m²DopravaSilnice, Autobus
Plocha pozemku194 m²VodaDálkový vodovod
Stav objektuPřed rekonstrukcíElektřina230V
BudovaSmíšenáPlynPlynovod
Typ domuPřízemníOdpadSeptik
Poloha objektuŘadovýTopeníLokální tuhá paliva
ZástavbaVenkovská