Facebook

Prodej domu 149 m² k rekonstrukci v obci Medlovice, Ev.č.: 00220prodáno

IMG_6993 2

Dům ve výhradním zastoupení v obci Medlovice má plánovanou dispozici 4+1 s podlahovou plochou 149 m². Jedná se o koncový dům u hlavní silnice, který se skládá ze dvou nadzemních podlaží. 1. NP: kuchyně opticky propojená s obývacím pokojem, kde je možné umístit krb, pokoj, dále koupelna a chodba. 2. NP: dva průchozí pokoje s balkonem.

Dům z r. 1909 sloužil v minulosti jako budova pošty. Při renovaci původní omítky bude dům působit ojedinělým dojmem.

Elektro částečně původní, částečně nové v mědi. Elektroměr odmontován. Voda z vlastní kopané studny (6 m) nebo možné napojit na obecní vodovod před domem, odpady je nutné svést do nového septiku. Plyn před domem. V obci chybí hloubková kanalizace. Okna v 1. patře dřevěná (stáří 20 let) ve 2. patře eurookna (stáří 10 let). Nová plechová střecha vč. okapů a svodů z r. 2005. Střešní k-ce v pořádku. Zdivo cihelné, izolace proti zemní vlhkosti.

Parkováni je možné v průjezdu nebo před domem. K domu náleží menší dvůr se zahrádkou. Možnost průjezdu autem až na dvůr. Klid, soukromí. Ihned volné. Dobrá dopravní dostupnost (D1, autobus, IDS), možnost sportovního vyžití v blízkosti krásné přírody.

Obec Medlovice patří do svazku obcí "Ivanovická brána". Leží v okrese Vyškov, 12 km od Vyškova a pouze 2 km od nájezdu na dálnici D1 (Brno-Kroměříž). Nachází se zde přestupní dopravní uzel IDS JMK. K občanské vybavenosti patří MŠ, knihovna, kulturní dům, kaple a obecní úřad. Působí zde řada zájmových spolků (SDH, myslivci, občanské sdružení Medlánek).

Líbí se Vám tato nemovitost? Pak zavolejte makléři QUANTUM nemovitosti a domluvte si termín prohlídky.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObytná
LokalitaMedloviceRok výstavby1909
OkresVyškovEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost4 pokojeParkováníano
Plocha užitná149 m²Garážano
Plocha pozemku372 m²Balkónano
Počet podlaží2Terasaano
Stav objektuPřed rekonstrukcíSklepano
BudovaCihlováKomunikaceAsfaltová
Typ domuPatrovýDopravaDálnice, Silnice, Autobus
Poloha objektuRohovýVodaDálkový vodovod
Umístění objektuCentrum obceElektřina230V