Facebook

Prodej rodinného domu 3+1, 127 m² v obci Kozlany, Ev.č.: 00088prodáno

2017-12-07 14.11.51

V malebné obci Kozlany u Vyškova Vám Quantum nemovitosti nabízí samostatně stojící rodinný dům s dvorkem, zahradou, zděnou stodolou a hospodářskými přístavky.

Dům o dispozici 3+1 má podlahovou plochu 127 m². Dům z r. 1940, je neposklepený a postavený ze smíšeného zdiva.

Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci. Nezbytné je odizolování stavby a vysušení části obvodových stěn. Střešní konstrukce vč. krytiny je v dobrém stavu, stejně tak okapový systém.

Při vstupu do domu přes verandu se ocitnete v chodbě, ze které je možné vstoupit do zadní technické místnosti (17,5 m²), která sloužila jako "černá" kuchyně a dále k hospodářským přístavkům či na půdu. Druhý vstup z verandy vede do chodby, ze které je možné vstoupit do prvních dvou pokojů (18 a 14 m²) nebo do kuchyně (20 m²) a posledního nejprostornějšího pokoje (21 m²). Koupelna (3 m²) a vedlejší technická místnost (2 m²), vhodná pro vybudování samostatného WC, jsou přístupné z kuchyně. Okna jsou orientována do dvora nebo do vedlejší slepé ulice.

Pro milovníky romantické atmosféry je možné v domě zbudovat krbovou vložku či kamna.

Přilehlou zahradu s dlážděným dvorkem o výměře cca 470 m² ocení každý příznivce péče o okrasné květiny, domácí zeleninu či ovocné stromky. Na dvorku se nachází kopaná studna o hloubce 9 m. Nemusíte proto mít obavy o rodinný rozpočet při zalévání zahrady či napouštění bazénu.

Koupě tohoto domu je také příležitostí pro kutily, kteří mohou své schopnosti uplatnit při činnostech ve zděné dílně na zahradě.

Pohodlné parkování až pro dva automobily umožní prostorná zděná stodola s vydlážděným příjezdem z ulice ze zadní strany.

Plyn zaveden do domu. Elektrorozvody v hliníku, 240, 400V. Okna původní dřevěná kastlová. Odpady do veřejné kanalizace.

Dům je zcela vyklizený a jedná se o nemovitost na prodej ihned volnou pro svého nového majitele.

V případě demolice domu zůstane zasíťovaný stavební pozemek lichoběžníkového tvaru o výměře 720 m² (délka 50m, šířka 17m až 20m).

Obec Kozlany je známá svým dobrým hospodařením s obecním rozpočtem. Díky tomu má obec výbornou občanskou vybavenost a čilé společenské dění.

V obci se nachází obecní sál, knihovna, zdravotnické zařízení, kadeřnictví, masáže. ZŠ a MŠ se nachází ve vedlejší obci Bohdalice-Pavlovice a školy jsou tak společné pro obě obce. Působí zde mnoho zájmových klubů a spolků (myslivecký, hudební, divadelní, rybářský, sportovní a hasičský spolek). Obec je vzdálena pouhých 10 km od města Vyškova a dálnice D1.

V případě zájmu o prohlídku tohoto domu mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaVenkovská
LokalitaKozlanyEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
OkresVyškovSklepano
Velikost3 pokojeKomunikaceAsfaltová
Plocha užitná127 m²DopravaSilnice, Autobus
Plocha pozemku720 m²VodaMístní zdroj
Počet podlaží1Elektřina230V, 400V
Stav objektuPřed rekonstrukcíPlynPlynovod
BudovaSmíšenáOdpadVeřejná kanalizace
Typ domuPřízemníTopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva
Poloha objektuSamostatný