Facebook

Prodej domu k rekonstrukci, 115 m² v obci Koválovice u Tištína, Ev.č.: 00126prodáno

IMG_2314

K prodeji je exkluzivně nabízena nemovitost s využitím nejen k trvalému bydlení, ale také pro účely rekreace a chalupaření v malebné oblasti Tištínska na rozhraní Jihomoravského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Nemovitost je v původním neudržovaném stavu, vhodná k celkové rekonstrukci. Možnost rozšíření do podkroví. Podlahová plocha činí 115 m².

Uliční šíře pozemku je 17 m. K domu je dovedena kanalizace, plyn a elektřina. Voda ze studny, v tomto roce se začne budovat obecní vodovod. Za pozemkem se nachází rozvojová oblast obce.

Slunné místo s příjemným výhledem na okolní přírodu zaručuje příjemné bydlení. Blízkost okolní přírody, která vybízí k turistice či cykloturistice, zvyšuje oblibu této lokality, která je vyhledávána zejména pro klid a výbornou dopravní dostupnost na D1 (8 km).

Obec Koválovice-Osíčany leží v okrese Prostějov. Nachází se zde obecní úřad, hospoda, obchod, muzeum, kostel, dětské hřiště, spolek myslivců, SDH, soukromý pivovar a cyklostezka. Další občanská vybavenost je k dispozici ve 3 km vzdáleném Tištíně.

V případě zájmu o prohlídku, neváhejte kontaktovat makléře Quantum nemovitosti.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaVenkovská
LokalitaKoválovice-OsíčanyEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
OkresProstějovPočet objektů1
Velikost3 pokojeKomunikaceAsfaltová
Plocha užitná115 m²DopravaSilnice, Autobus
Plocha pozemku1.058 m²VodaMístní zdroj
Stav objektuŠpatnýElektřina230V
BudovaSmíšenáPlynPlynovod
Typ domuPatrovýOdpadVeřejná kanalizace
Poloha objektuŘadový