Facebook

Prodej novostavby 3+kk, 65 m² v obci Sněhotice - Brodek u Prostějova, Ev.č.: 00113prodáno

snehotice-58-13

Toužíte si odpočinout od městského shonu a žít poklidný život na venkově?

Toto přání vám splní bydlení v rodinném domě se zahradou v klidné obci Sněhotice -přidružené části městyse Brodek u Prostějova, pouhé 3 km od nájezdu na dálnici D1 (Olomouc-Brno).

Prodej samostatně stojící novostavby domu ve výhradní zastoupení má dispozici 3+kk a podlahovou plochu 65 m².

Dům je za uvedenou cenu kompletně dokončen a připraven k okamžitému nastěhování. Vnitřní provedení domu je již zhotoveno (podl. krytiny, obklady, dlažba, sanitární keramika, interiérové dveře, obložkové zárubně), bez kuchyňské linky.

Uvedená cena je za dům včetně pozemku, provize a právních služeb. Nový majitel je osvobozen od daně z nabytí nemovitých věcí (první úplatné nabytí vlastnického práva).

Montovaná jednopodlažní stavba je zhotovena z kovové konstrukce opláštěné dřevem. Střecha domu je sedlová s plechovou střešní krytinou. Dům je zateplen a napojen na veškeré sítě (plyn, voda, elektřina, kanalizace). Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Tento rodinný dům skýtá řadu možností jeho využití a je určen pro pohodlný život 2-3 členné rodiny. Na přilehlé zahradě o výměře 731 m² si na své přijde nejen milovník péče o okrasné květiny, domácí zeleninu či ovocné stromky, ale i děti, které jistě ocení bazén, trampolínu, prolézačku či jiné atrakce.

Obec Sněhotice má výbornou polohu, nachází se u státní silnice Prostějov-Vyškov. Ve 3 km vzdáleném Brodku, pod který obec spadá je zřízena MŠ, ZŠ, pošta, zdravotnické zařízení, obchody, obecní úřad, hospoda, kostel a SDH. Město Vyškov - 17 km, Prostějov - 16 km, Olomouc - 34 km, Brno - 50 km.

Pro přesný termín prohlídky neváhejte kontaktovat makléře QUANTUM nemovitosti.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyRok výstavby2016
LokalitaBrodek u Prostějova - SněhoticeEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
OkresProstějovMíst k parkování2
Velikost3 pokojeParkováníano
Plocha užitná65 m²Terasaano
Plocha pozemku808 m²KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží1DopravaDálnice, Silnice, Autobus
Stav objektuNovostavbaVodaDálkový vodovod
BudovaMontovanáElektřina230V
Typ domuPřízemníPlynPlynovod
Poloha objektuSamostatnýOdpadVeřejná kanalizace
ZástavbaObytnáTopeníÚstřední plynové