Facebook

Prodej rodinného domu 5+1, 128 m² se zahradou v obci Branišovice, Ev.č.: 00069prodáno

2017-04-18 09.39.48

Láká Vás bydlení na venkově s výbornou dopravní dostupností do Brna? Chtěli byste žít poklidný život ve vinařské oblasti? Přesně takové bydlení pro Vás máme.

Ve výhradním zastoupení nabízíme nemovitost na prodej - jedná se o samostatný rodinný dům se zahradou ve vinařské obci Branišovice.

Částečně podsklepený cihlový dům o dispozici 5+1 má celkovou podlahovou plochu 128 m² a sestává z kuchyně (14,3 m²) , čtyř průchozích pokojů (16,56 m², 14,4 m², 22 m², 15,4 m²) a jednoho neprůchozího pokoje (15,75 m²). Dále koupelny (5,25 m²), samostatného WC (3 m²), komory (4 m²) a chodby (17,45 m²).

Nemovitost je v původním udržovaném stavu, vhodná k rekonstrukci. Nachází se u hlavní obecní silnice. Parkování je možné před domem nebo v průjezdu.

Přilehlou zahradu ocení každý příznivce péče o okrasné květiny, domácí zeleninu či ovocné stromky. Celková výměra zahrady k užívání je cca 750 m². Část této zahrady je ve vlastnictví obce a a je zde možný pronájem za poplatek 480 Kč/ rok.

Koupě tohoto domu je také příležitostí pro kutily, kteří mohou své schopnosti uplatnit při činnostech ve zděné dílně na zahradě.

Vytápění nemovitosti zajišťuje kotel na tuhá paliva, je možné zřídit centrální plynové vytápění napojením na plynovou přípojku před domem. Střecha původní, sedlová. Elektroinstalace v mědi, 400 V. Voda obecní, odpad do septiku nebo možné napojit na veřejnou kanalizaci. Okna dřevěná kastlová, podlahová krytina - dlažba, dřevo, betonová mazanina a PVC. Výhodou jsou sklepní prostory, které v minulosti sloužili jako kotelna, skladové prostory a dílna.

Okolní příroda vybízí k relaxaci či zdravotním procházkám. Klid, soukromí. Ihned volné. Z hlediska reality brno venkov je zde dobrá dopravní dostupnost (autobus, IDS) i možnost sportovního vyžití v blízkosti krásné přírody.

Obec Branišovice leží v okrese Brno-venkov, v Dyjsko-svrateckém úvalu, 28 km od Brna, 30 km od Znojma a 25 km od Mikulova. Patří do znojemské vinařské podoblasti (viniční trať Vinohrady). Nachází se zde mateřská škola, knihovna, obecní úřad, pošta, pohostinství, kostel, zámeček a mnoho dobrovolných spolků.

Líbí se Vám tato nemovitost? Pak mi zavolejte a domluvte si termín prohlídky. Těším se na Vás.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieRodinné domyEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
LokalitaBranišoviceParkováníano
OkresBrno-venkovBalkónano
Velikost5 a více pokojůLodžieano
Plocha užitná128 m²Sklepano
Plocha pozemku652 m²KomunikaceAsfaltová
Stav objektuPřed rekonstrukcíDopravaSilnice, Autobus
BudovaCihlováVodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Typ domuPřízemníElektřina230V
Poloha objektuSamostatnýOdpadSeptik
ZástavbaVenkovskáTopeníÚstřední tuhá paliva