Facebook

Prodej stavebního pozemku, 868 m² - Vyškov - Rychtářov, Ev.č.: 002871 590 750 Kč

K prodeji je nabízen téměř rovinatý pozemek o celkové výměře 868 m² v městské části Vyškov-Rychtářov a je určen platným územním plánem k výstavbě rodinného domu.

Parcela nabízena ve výhradním zastoupení má ideální obdelníkový tvar (d 38m a š 23m). Příjezd k pozemku je ošetřen věcným břemenem přes sousední parcelu. Elektřina se nachází na hranici pozemku ostatní sítě do 50 m (voda, plyn, kanalizace). K dispozici je platné stavební povolení na výstavbu bungalovu 4+kk s užitnou plochou 89 m². Stavební práce lze zahájit kdykoliv.

Slunné místo v klidné části obce s příjemným výhledem na okolní přírodu zaručuje příjemné bydlení. Blízkost města Vyškov zvyšuje oblibu této lokality, která je vyhledávána zejména pro klid a výbornou dopravní dostupnost. Vyškov a přivadeč na D1 je vzdálený pouhých 10 km.

Rychtářov je městskou částí Vyškova a nachází se na jižním svahu Drahanské vrchoviny. Jedná se o obec s bohatým kulturně společenským životem, okolní příroda vybízí k turistice či cykloturistice. K občanské vybavensoti patří MŠ, knihovna, pošta, obchod, hospoda, lovecký zámeček a několik zájmových klubů a spolků.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Ing. Lucii Pilátovou.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníZástavbaObytná
LokalitaVyškov - RychtářovKomunikaceAsfaltová
OkresVyškovDopravaSilnice, MHD, Autobus
Plocha pozemku868 m²Elektřina230V