Facebook

Prodej víceúčelového objektu v obci Jesenec, Ev.č.: 002445 999 500 Kč

jese-01

Nabízíme výhradní prodej komerčního objektu s přilehlým pozemkem v obci Jesenec.

Areál tvoří bývalá lahůdkárna (378 m²), hospoda se zázemím (148 m²), obchod se smíšeným zbožím (115 m²) a bytová jednotka 3+1 (100 m²).

Jedná se o zděnou stavbu v udržovaném stavu. Základy kamenné, okna dřevěná kastlová, bez izolace a zateplení. Sedlová střecha a krytina v dobrém stavu, možnost využití půdy. Inženýrské sítě - voda, plyn, elektro (230V, 400V), odpady do septiku (v obci bude kanalizace). Vytápění plyn. kotel a akukamna. Na areál navazuje zahrada s chatkou a pergolou o celkové výměře 974 m².

Bytová jednotka se nachází v patře, nad částí lahůdkárny, s přímým vstupem z asfaltové cesty vedoucí kolem areálu. K dispozici garáž, sklep, dílna. K využití vjezd do objektu i pro nákladní automobily, prodejna, několik skladů, kanceláře, šatny, sociální zázemí.

Objekt umožňuje mnoho využití - pokračování potravinářské výroby, hostinská činnost, pro výrobní nebo skladovací účely či jako sídlo firmy. V období r. 1992 - 2017 prošel objekt postupnou rekonstrukcí (okna, podlahy, rozvody topení a elektro). PENB nedodán.

Nemovitost je vhodná pro investiční účely.

Obec Jesenec je vzdálená 28 km severozápadně od Prostějova a rozprostírá na jižním svahu zámecké Horky při silnici z Konice do Moravské Třebové. Jesenec má svůj obecní úřad, poštu, MŠ, požární zbrojnici, obchod a hostinec.

Pro více informací či sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře Ing. Lucii Pilátovou.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieOstatní komerční nemovitostiUmístění objektuCentrum obce
LokalitaJesenecEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
OkresProstějovGarážano
Plocha užitná751 m²Počet garáží1
Plocha pozemku2.330 m²KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží2DopravaSilnice, Autobus
Stav objektuDobrýVodaDálkový vodovod
BudovaCihlováElektřina230V, 400V
Typ domuPatrovýOdpadJímka
Poloha objektuSamostatnýTopeníÚstřední elektrické