Facebook

Prodej nemovitosti k investici s pozemkem 421 m² v obci Bohdalice, Ev.č.: 001932 490 000 Kč

IMG_7581

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nemovitost pro komerční využití v centru obce Bohdalice-Pavlovice, část obce Bohdalice.

Jedná se o budovu bývalé fary z r. 1838 o užitné ploše 224 m² (1. NP - 93 m² , 2. NP - 131 m²), která stojí na pozemku o výměře 421 m².

Částečně podsklepená cihlová budova byla v r. 2014 zčásti zrekonstruována. Položení nové střešní krytiny, opticky podobné původní břidlici. Rekonstrukce krovu podle původního postupu bez použití hřebíků. Vysušení domu vyčištěním a rekonstrukcí trativodů. Dostavba mezonetového bytu a komínu pro vytápění celého objektu. Rekonstrukce elektro rozvodů a dřevěných kastlových oken, jejich přesklení a uchování pro další použití.

V nejbližší době započne v obci výstavba kanalizace, která povede podél potoka, kde má budova připravenou kanalizační přípojku.

Nemovitost je svým charakterem vhodná pro komerční využití (bytový dům, sídlo firmy, sociální bydlení, dům pro seniory). Nemovitost nepatří do památkové zóny.

Za objektem se nachází zahrada a zděná dilna/ garáž.

Obec Bohdalice-Pavlovice se nachází 9 km jižně od Vyškova a má výbornou dopravní dostupnost na dálnici D1 (Brno, Olomouc, Kroměříž, Zlín). K občanské vybavenosti patří MŠ a ZŠ, obchod, pošta, knihovna, zámek, museum. V obci působí několik spolků (SDH, myslivci, mateřské centrum).

V případě zájmu o prohlídku nebo bližší informace, prosím, kontaktujte makléře.

Ing. Lucie Pilátová

Ing. Lucie Pilátová

Základní informace
KategorieOstatní komerční nemovitostiUmístění objektuCentrum obce
LokalitaBohdalice-Pavlovice - BohdaliceZástavbaVenkovská
OkresVyškovRok výstavby1838
Plocha užitná214 m²En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Plocha pozemku421 m²Parkováníano
Počet podlaží2Garážano
Stav objektuPřed rekonstrukcíPočet garáží1
BudovaCihlováKomunikaceAsfaltová
Typ domuPatrovýDopravaSilnice, Autobus
Poloha objektuSamostatnýElektřina230V, 400V